УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Дата: 25.03.2020 17:42

Шановні жителі Хрестівської громади!

Сьогодні Кабінет Міністрів України,  запровадив режим надзвичайної ситуації по всій території України та продовжив карантин до 24 квітня! У зв’язку із складною епідеміологічною ситуацією просимо Вас відповідально поставитись до всіх обмежень для недопущення розповсюдження коронавірусу COVID-19. Здоров’я кожного і громади вцілому в наших з вами руках. Просимо всіх дотримуватись рекомендацій Міністерства охорони здоров’я. В потоці інформації просимо не піддаватися паніці та зберігати ясний розум. Бережіть своїх батьків, дідусів та бабусь! Допоможіть сусідам-пенсіонерам, адже саме старше покоління у найбільшій зоні ризику. Не можете допомогти зателефонуйте до сільської ради. В режимі надзвичайної ситуації продовжують працювати магазини, аптеки, пошта. Сільська рада продовжує надавати адміністративні послуги та консультації, але радимо обмежитися телефонним дзвінком чи сайтом. Слідкуйте за оновленнями наших інтернет ресурсів. Бережіть себе і рідних!