СУДОВА СПРАВА ТЕРМІНОМ П’ЯТЬ РОКІВ

Дата: 20.03.2020 13:33

В липні 2016 року до Чаплинського районного суду Херсонської області надійшов позов з приводу зобов’язання укласти договір купівлі-продажу нежитлової будівлі, що належить до комунальної власності Долинської сільської ради.

Постановою Чаплинського районного суду від 25 травня 2017 року позов було задоволено. Ухвалою Одеського апеляційного адміністративного суду апеляційний позов Хрестівської сільської ради, як правонаступника комунального майна, було відхилено.

Не погоджуючись з ухваленими по справі рішеннями, Хрестівська сільська рада звернулася до Вищого адміністративного суду України із касаційною скаргою, в якій просить їх скасувати та ухвалити по справі нове рішення, яким у задоволенні позову відмовити.

04 березня 2020 року Верховний суд України постановив касаційну скаргу Хрестівської сільської ради – задовольнити частково, попередні рішення скасувати, а провадження по справі закрити.