ВІТАННЯ ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ

Дата: 16.03.2020 13:37

Шановні працівники комунальних підприємств Хрестівської громади щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Ваша праця надзвичайно відповідальна і потрібна. Щоденно ви присвячуєте себе нелегкій роботі і робите все можливе, аби комунальне господарство громади працювало максимально ефективно.

Від імені всіх жителів громади дякуємо Вам за складну і відповідальну працю. З нагоди свята зичимо вам доброго здоров’я, щастя, наснаги, душевного тепла та нових професійних здобутків.