ДОРОГИ! АРТЕРІЇ КРАЇН! КАПІЛЯРИ МІСТ І СІЛ! (Частина 1)

Дата: 07.02.2020 17:25

Дорожнє покриття являється важливим елементом будь-якого населеного пункту. По ньому люди кожного дня їдуть, ідуть у своїх справах, здійснюють перевозку речей, товарів. Від якості дорожнього покриття залежить не тільки швидкість транспортного руху, але і безпека людей. Давайте з вами розберемося хто ж відповідає за стан доріг?

Відповідно до ст. 5 Закону № 2862-IV автомобільні дороги умовно можна поділити на чотири категорії:

• автомобільні дороги загального користування;
  • вулиці і дороги міст та інших населених пунктів;
  • відомчі (технологічні) автомобільні дороги;
  • автомобільні дороги на приватних територіях.

Кожен з видів доріг має свого власника, який відповідає не лише за стан дорожнього покриття, але і за обкіс узбіччя влітку та прибирання снігу зимою.

На території нашої громади є три суб’єкта господарювання, які відповідають за утримання доріг:

1. Хрестівська ОТГ, дороги в населених пунктах;
  2. Водне господарство, дорога вздовж каналу Р-2 (синя лінія);
  3. Департамент будівництва та розвитку інфраструктури Херсонської обласної  державної адміністрації, дороги що сполучають населені пункти (червона лінія).

Далі буде....