ДЯКУЄМО ЗА ДОПОМОГУ У РОЗЧИЩЕННІ ДОРІГ ГРОМАДИ ВІД СНІГУ

Дата: 07.02.2020 16:58

5-6 лютого по всій Херсонській  області спостерігалось ускладнення погодних умов: мокрий сніг, посилення вітру, на дорогах ожеледиця.  Не обійшла негода і Хрестівську ОТГ. Не словом а ділом долучилися небайдужі мешканці і підприємства до розчищення доріг населених пунктів громади.

Висловлюємо щиру вдячність  за допомогу у розчищенні доріг в селі Долинське – КП «Надія», в селі Надеждівка – підприємству «Оазис Півдня»,  в селі Шевченка і Новонаталівка – ПП «БФ «Таврія» і КП «Надія» , в селі Хрестівка – КП «Надія» і депутату Хрестівської сільської ради Жуку В.В. Окрім того  дякуємо ТОВ «Торговий «Долинское» за надання техніки для відбуксировки рейсового автобусу Чаплинка-Долинське, який знесло на обочину дороги,  КП «Надія» за розчищення дороги Новонаталівка - Кучерявоволодимирівка, ФОП Карапетян за розчищення дороги Чаплинка-Асканія Нова.