УВАГА!ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ!

Дата: 03.02.2020 17:25

У  зв'язку з переміщенням активного циклону з Балкан на території Херсонської області 05-06 лютого 2020 року очікуються складні погодні умови: сильні опади у вигляді дощу з мокрим снігом, 06 лютого - сильний сніг. Вітер північно-західний з переходом на північний 15-20 м/с., пориви 25-30 м/с.

Ожеледь, на дорогах ожеледиця, налипання мокрого снігу, утворення снігового покриву висотою 15-20 см. Зниження температури повітря вночі  06 лютого 2020 року до 5 градусів морозу, вдень близько 0 градусів.

Ускладнення погодних умов відповідає ІІ рівню небезпечності (помаранчевий). Такі погодні умови можуть призвести до порушення електропостачання, роботи служб комунального господарства, будівельної галузі та припинення руху транспорту на дорогах.