Хрестівська сільська військова адміністрація
Херсонська область, Каховський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ЛЕГАЛЬНІ ДОХОДИ - ОСНОВА СТАБІЛЬНОГО МАЙБУТНЬОГО

Дата: 29.01.2020 13:31
Кількість переглядів: 546

 

Пенсійний фонд України виконує одну із  найважливіших соціальних функцій в державі – здійснює пенсійне забезпечення наших громадян. Основними чинниками, які визначають розмір пенсії є стаж роботи та розмір заробітної плати, з якої сплачені страхові внески. Тому, для працюючих осіб важливо отримувати заробітну плату офіційно, все, що «ховається в кишені», на розмір пенсії ніколи не вплине.

  Недотримання роботодавцями законодавства про оплату праці, ведення подвійної бухгалтерії, нелегальна зайнятість з   використанням праці працівників без укладення трудових угод - всі ці явища не лише негативно впливають на стан наповнення  місцевого та пенсійних бюджетів, а також погіршують соціальний захист працівників.

  Працюючі особи, зайняті у несумлінних  страхувальників, погоджуючись на такі умови оплати праці, мають знати, що страховий стаж в них зараховується  не в повному обсязі, і як наслідок – пенсія в кращому випадку буде    мінімальною.

Починаючи з 2004 року, громадянам України страховий стаж в повному обсязі зараховується лише за умови сплати внесків до Пенсійного фонду України у розмірі не меншому  за мінімальний страховий внесок, розрахований з мінімальної заробітної плати, встановленої чинним законодавством за відповідний період.

  На сьогодні сплачувати страхові внески мають всі, хто використовує найману працю, без будь-яких винятків. За осіб, що працюють на  підприємствах та організаціях,  обов’язок щодо своєчасної та повної сплати єдиного внеску покладено на роботодавця, тобто на посадових осіб.  Якщо людина працює у приватного підприємця, то саме підприємець зобов’язаний щомісячно перераховувати до Державної податкової служби внески від заробітку найманого працівника.

        

Лише за умови офіційного працевлаштування,

високого рівня заробітної плати, з якої сплачено внески, та

достатнього страхового стажу, Ви матимете гідну пенсію!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень