СВІТЛІЙ ПАМ’ЯТІ ВЧИТЕЛЯ
Хрестівська сільська рада 14 січня 2020 року понесла тяжку втрату у зв’язку з передчасною смертю вчителя української мови і літератури, висококваліфікованого педагога Бажан Віри Іллівни.
Пішла з життя вчитель з великої літери, Людина чуйна, добра, хороша. Віра Іллівна простеляла дорогу у доросле життя випускникам, сіяла добре і вічне у душі кожної дитини. Любили і поважали її колеги, батьки, учні за чуйне і добре серце, за материнську теплоту і розуміння, за те, що вона завжди підтримувала ініціативу, заохочувала творчість, помічала і схвалювала найменшу іскринку нового. Її життя - це її скарб, подарований людям, людським душам, друзям, дітям, онукам. Совісна і чутлива. Все своє вчительське життя вона жила з гадкою про тих, кому віддавала. Всі її пам'ятали і завжди дякували за науку. Вона рада була добрим словам подяки. У кожному учневі вона залишала частку свого серця.
Її добре і проникливе звернення до випускників, школярів, їх батьків і вчителів й досі звучить в наших світлих спогадах про неї. Завжди уважна, зацікавлена, віддана своїй справі і своїм учням, невтомна, переконлива, Улюблена Вчителька і Наставниця – саме такою ми пам’ятатимемо Бажан Віру Іллівну!
Мій любий вчителю, ти тільки знай:
Любов до тебе житиме завжди,
У будь-яку годину, будь-де ти пам’ятай:
Закладений тобою скарб в нас житиме віки.
У серцях вдячних учнів, колег педагогів і просто гарних друзів вона залишиться назавжди сповненою життя і наснаги!
Із болем у серці ми визнаємо, що вже ніколи не отримаємо її підтримки, не почуємо її лучних жартів та не скористаємося її мудрою порадою.
Вічна Вам пам'ять, Віро Іллівно!