ЗАХОДИ ПРИСВЯЧЕНІ 30-Й РІЧНИЦІ ВИВОДУ ВІЙСЬК З АФГАНІСТАНУ

Дата: 19.02.2019 09:07

15 лютого – річниця виводу військ з Афганістану. І ми, молоде покоління, повинні знати про страшні сторінки безглуздої афганської війни, пам’ятати, що серед нас живуть люди, які у 20–30 років стали свідками і учасниками цих воєнних подій. Маємо пишатися їхньою мужністю, подвигом, героїзмом.

В цей день ми вшановуємо учасників  бойових дій на території інших держав, віддаємо шану усім тим , хто з честю та гідністю виконав свій військовий обов’язок у різний час, у різних державах.

15 лютого 2019 року у комунальному закладі Чаплинської селищної ради «Чаплинський культурно-мистецький Центр» відбулося урочисте нагородження воїнів-інтернаціоналістів медалями «Честь. Мужність. Пам’ять» з нагоди 30-ї річниці виведення військ з Афганістану. Пам’ятною відзнакою нагороджено воїнів-афганців Хрестівської громади Лівандовського В.В., Кучмія В.Я., Слава М.Ф., Симоненка С.В., Васильєва В.А., Ковальчука С.Д., Ковальчука А.Д., Кулішова О.Ю., Симоненка С.В., Мисака А.С., Рагімова С.В., Ольховського М.О.

У цей день Новонаталівська сільська бібліотека запросила читачів на годину пам’яті «У колі друзів». Під час заходу присутні ознайомилися з масштабами складних і неоднозначних подій в Афганістані, переглянули фільм «Бойові друзі», вшанували пам’ять тих, хто поліг в Афганських ущелинах, схиливши голови у скорботній хвилині мовчання.

З метою гідного вшанування мужності, самовідданості, вірності військовому обов’язку воїнів-інтернаціоналістів у Хрестівській сільській бібліотеці була організована книжкова виставка «Афганістан далекий, який у кожній пам’яті живий».

Працівники Надеждівського сільського Будинку культури Сікальчук Н.І, Дирявих О.А, а також  волонтери, учні 11 класу Надеждівської ЗОШ Вознюк Д, Сторожук Т,Луценко О,Куберко А., особисто привітали воїнів-афганців Мисака А.С., і  Рагімова С.В.