МІЖШКІЛЬНИЙ ЕТАП ФЕСТИВАЛЮ ВИКОНАВСЬКОЇ МАЙСТЕРНОСТІ "ПОЕТИЧНИЙ КАМЕРТОН ЛІНИ КОСТЕНКО: ПАТРІОТИЧНІ ЛЕЙТМОТИВИ"

Дата: 21.02.2019 16:24

20 лютого 2019 року у конференц-залі Хрестівської сільської ради відбувся щорічний міжшкільний етап фестивалю виконавської майстерності «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви».

Відповідно до заявок від закладів загальної середньої освіти та Будинків культури Хрестівської ОТГ учасниками фестивалю у категорії – «Читці» стали   23 митця поетичного слова, у категорії – «Вокалісти» – 4 виконавця, а у категорії «Художники»  розглядалися 18 творчих робіт.

«Поетичний камертон» перетворився на невеличку святкову програму. Від кожного сільського Будинку культури громади під час заходу був представлений номер художньої самодіяльності:

- «А ми – дівчата з України» (Новонаталівський СБК) ;

- «Молитва за рідну мову» (Шевченківський СБК);

- «Завітай в Україну» (Долинський СБК);

- «Про Україну» (Надеждівський СБК);

- «Гей, музики!» (Хрестівський СБК).

За підсумками журі конкурсу виявлено переможців, які представлятимуть нашу громаду на обласному етапі  фестивалю виконавської майстерності «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви»:

• Категорія «Читці»:

- І місце – Козак Дар’я, учениця Надеждівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  (вірш   «Розкажу тобі думку таємну!», художній керівник – учитель української мови та літератури  Лисенко Вікторія Анатоліївна);

- Андреєва Єлизавета, учениця Новонаталівської ЗОШ І-ІІ ступенів (вірш  «Кобзарю», художній керівник – учитель української мови та літератури Шевченко Ніна Михайлівна);

- ІІ місце – Марчук Анастасія, учениця Долинської ЗОШ І-ІІІ ступенів (твір  «Доля», художній керівник – учитель музичного мистецтва Мердич Лариса Юхимівна);

- Іщенко Тетяна, учениця Шевченківської  ЗОШ І-ІІІ ступенів (твір «Ще назва є, а річки вже немає», художній керівник – бібліотекар Брагіна Тетяна Леонідівна);

- ІІІ місце – Чобан Анна, учениця Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (твір  «Крила», художній керівник – учитель української мови та літератури Чавалюк Світлана Петрівна);

- Коваль Каріна, учениця Новонаталівської ЗОШ І-ІІ ступенів (поезія «Між іншим», художній керівник – учитель української мови та літератури Швець Юлія Вікторівна).

• Категорія «Вокалісти»:
  • І місце – Шиманська Марина, учениця Хрестівсткої ЗОШ ІІІІ ступенів (композиція  «Осінній день», художній керівник – учитель музичного мистецтва Караванов Сергій Володимирович);
  • ІІ місце – Турбал Яна, учениця Хрестівсткої ЗОШ ІІІІ ступенів (композиція  «Моя любове», виконана під власний акомпанемент (гітара);
  • ІІІ місце – Брюханова Лідія, учениця Хрестівської ЗОШ ІІІІ ступенів (композиція «В пустелях сизих вечорів», художній керівник – Павлюк Анатолій Миколайович (Хрестівський сільський Будинок культури).
  • Категорія художники:
  • І місце – Ніязова Альбіна, учениця Надеждівської ЗОШ ІІІІ ступенів («А правда, крилатим ґрунту не треба…», художній керівник – учитель мистецтва Моргун Наталя Миколіївна);
  • ІІ місце – Нюнько Олена, учениця Надеждівської ЗОШ ІІІІ ступенів  («Як давить світ…», художній керівник – учитель мистецтва Моргун Наталя Миколіївна);
  • ІІІ місце – Ситнюк Валерій, учень Долинської ЗОШ ІІІІ ступенів     («І тінь Сізіфа, тінь тії печалі, горбата тінь, трагічна тінь сторіч», художній керівник учитель географії та образотворчого мистецтва Васильєва Жанна Олексіївна).