"NK DANCE FEST": КОЛЕКТИВ ГРОМАДИ ОТРИМАВ ПЕРЕМОГУ НА ТАНЦЮВАЛЬНОМУ ФЕСТИВАЛІ

Дата: 05.04.2019 08:24

30 березня 2019 року в м. Нова Каховка у Палаці культури відбувся другий Всеукраїнський фестиваль-конкурс танцю «NK Dance Fest», ініціатором і засновником якого є керівник школи танцю «Life in dance» Дар’я Барансата. Захід зібрав більше 600 талановитих танцюристів зі всієї України. Також прийняв участь колектив «Step by step» з села Шевченка Хрестівської об’єднаної територіальної громади. Усі конкурсанти отримали подяки та медалі, а глядачі – море позитивних емоцій. Відзначалось, що фестиваль пройшов на високому професійному рівні.

В номінації  - народний танець мала форма ІІІ категорія виконали індійський танок «Санам» та зайняли ІІ почесне місце:

1. Лизун Єлізавета Олександрівна

2. Сучок Катерина Віталіївна

3. Шараєва Олександра Анатоліївна.

В номінації Street dance show формейшн змішана категорія виконали танок «Хардбас» та зайняли ІІІ почесне місце:

1. Антюшина Надія Георгіївна

2. Антюшина Олександра Георгіївна

3. Галузинська Світлана Андріївна

4. Гончаренко Олександра Василівна

5. Іщенко Тетяна Євгенівна

6. Оробінська Юлія Романівна

7. Спину Ганна Леонідівна

8. Фурсенко Катерина Андріївна

9. Чебановав Раїса Сергіївна

10. Шульга Анастасія Вікторівна.

Дирекція Шевченківського сільського будинку культури висловлює подяку в першу чергу батькам за співпрацю та дітям за гарний виступ, а також ПП «БФ «Таврія» за надану спонсорську допомогу.