ПОДІЇ, ОПАЛЕНІ ВІЙНОЮ ...

Дата: 13.05.2019 08:29

Вже чотирнадцятий рік поспіль на базі комунального закладу «Горностаївський селищний Будинок культури» учасники художньої самодіяльності Херсонщини приймають участь у обласному конкурсі воєнно-патріотичної пісні «Опалені війною».

Засновниками та організаторами щорічного обласного конкурсу воєнно-патріотичної пісні «Опалені війною» є управління культури Херсонської обласної державної адміністрації, Горностаївська селищна рада, Херсонський обласний Центр народної творчості, КЗ «Горностаївський селищний Будинок культури».

З метою популяризації музичних творів, що відображають визвольну боротьбу українського народу за волю і незалежність у різні часи (козацтво, визвольний рух українських повстанських загонів, часи Другої світової війни,  участь у бойових діях українських військових на території інших держав, майдан, сучасні події в зоні проведення ООС), участі у обласних культурно- мистецьких заходах Хрестівську об’єднану територіальну громаду представляли творчі виконавці сільських Будинків культури:

- номінація «Читці»:

• колектив від Долинського СБК у складі Марчук Анастасії, Федорової  Віталіни, Яцків Вероніки («Заповіт»);
  • Гаєвська Еліта від Хрестівського СБК («Писала калина листа з України»);
  • Андреєва Єлизавета від Новонаталівського СБК  («Вільна Україна»);

- номінація «Солісти»:

• Удод Марина від Надеждівського СБК («Чорна квітка»);
  • Левицька Світлана від Хрестівського СБК («Чорна квітка»);

- номінація «Малі вокальні форми»:

• дует від Долинського СБК у складі Марчук Ірини та Федорової Вікторії («Журавлі»);
  • дует від Новонаталівського СБК у складі Виродової Наталії та Кальченко Наталії («Нашим героям»);

- номінація «Вокальні ансамблі»:

• колектив «Мелодія» від Долинського СБК («Афганістан»);

- номінація «Хореографічні колективи»:

• хореографічний колектив «Веселка» Надеждівського СБК («Ты же выжил солдат!»).

За підсумками журі учасники були нагороджені:

• Дипломом ІІ-го ступеня за високу виконавську майстерність (дует Долинського СБК);
  • Дипломами ІІІ-го ступеня за високу виконавську майстерність (колектив читців Долинського СБК, солістка Хрестівського СБК Левицька Світлана, колектив «Мелодія» Долинського СБК);
  • Дипломами за участь у конкурсі воєнно-патріотичної пісні (читці Гаєвська Еліта (Хрестівський СБК) та Андреєва Єлизавета (Новонаталівський СБК), вокальний дует від Новонаталівського СБК, солістка Надеждівського СБК Удод Марина, хореографічний колектив «Веселка» Надеждівського СБК.

Ми дякуємо нашим учасникам за участь у конкурсі і прекрасні виступи!