РУШНИК ХЕРСОНЩИНИ

Дата: 24.05.2019 15:28

Відповідно до листа Херсонського обласного центру народної творчості Департаменту культури, туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації та у зв’язку із святкуванням  75 річниці створення Херсонської області у 2019 році відділ освіти, культури, молоді і спорту Хрестівської об’єднаної територіальної громади долучається до створення спільного арт-об’єкту «Рушник Херсонщині».  Ідея  цієї  акції –  створити  єдине полотно, яке буде складатись з окремих рушників,  що  будуть  вишиті  силами  місцевих  майстрів з назвами громад чи районів та орнаментами, які притаманні нашому регіону.

Рушник від Хрестівської об’єднаної територіальної громади вишила майстриня – Лисенко Вікторія Анатоліївна, учитель української мови та літератури.

Підсумком  акції  стане  спільний  флешмоб – з’єднання всіх рушників від громад  у  один  великий  «Рушник  Херсонщині».  Обласний центр народної творчості планує провести дійство у червні цього року у приміщенні «Херсонської Світлиці» в рамках святкування 75-ї річниці створення обласного Центру народної творчості.