Хрестівська сільська військова адміністрація
Херсонська область, Каховський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР З НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ "ХЛІБ УСЬОМУ ГОЛОВА"

Дата: 18.11.2019 11:42
Кількість переглядів: 555

 Відповідно до плану роботи відділу освіти, культури, молоді і спорту Хрестівської сільської ради році 14 листопада 2019 року на базі Хрестівського ясел-садка «Веселка» загального типу Хрестівської сільської ради Херсонської області відбувся науково-практичний семінар з національно-патріотичного виховання «Хліб – усьому голова».

Завідувач ясел-садка Степаненко Олена Олександрівна звернулась до гостей із привітальним словом та оголосила регламент проведення заходу.

    До садочка завітали представники відділу освіти, культури, молоді і спорту, завідуючі та вихователі закладів дошкільної освіти Хрестівської сільської ради та спонсор  фермерського господарства «Урожай» -   Хільченко Галина Степанівна.

   Вихователі Назарчук Любов Сергіївна та Дєєва Тетяна Олександрівна  провели  із присутніми майстер-клас «Виховання цілісного ставлення до людини у дошкільників засобами гри». Гості заходу були у ролі вихованців ясел-садка та виконували логічні завдання. Працівники ясел-садка «Веселка» та вихованці старшої групи «Віночок» презентували виховний захід «Хліб – усьому голова!».

   Після проведення майстер-класу педагогічні працівники долучилися до обговорення  питання виховання дошкільнят засобами гри.

  Учасники науково-практичного семінару звернули увагу на оптимальний відбір методик, що використовуються вихователями в роботі з вихованцями ясел-садка, а також педагогічні працівники поділилися думками та дійшли висновку, що освітній процес необхідно будувати на принципах вільного саморозвитку дітей, слід відійти від авторитарних форм навчання до партнерських, а в центрі всього навчально-виховного процесу повинна бути дитина.

  Присутніми було помічено, що основними напрямами  національно-патріотичного виховання у Хрестівському закладі дошкільної освіти є:

- формування уявлень про сім’ю, родину та родовід;

- ознайомлення із явищами суспільного життя;

- формування знань про історію держави;

- ознайомлення з традиціями і культурою свого народу, краєзнавством.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень