АЛЬТЕРНАТИВА ЯЛИНЦІ

Дата: 17.12.2019 16:39

На виконання листа Херсонського державного будинку художньої творчості щодо проведення конкурсу-виставки новорічних та різдвяних композицій «Альтернативна ялика» (далі – Конкурс) та з метою розвитку альтернативного мистецтва в Україні, творчої ініціативи, пізнавальної діяльності та пропаганди серед молоді бережливого ставлення до природи закладами загальної середньої освіти Хрестівської сільської ради упродовж листопада-грудня 2019 року проведені шкільні етапи Конкурсу згідно «Положення про щорічний обласний конкурс-виставку новорічних та різдвяних композицій «Альтернативна ялинка» серед здобувачів освіти Херсонської області».

Конкурс проводився у трьох вікових категоріях та відповідно до номінацій: «Стилізована ялинка», «Новорічний букет», «Новорічний вінок», «Сюжетна композиція», «Новорічна картина чи колаж (образотворче мистецтво)», «Ялинкова іграшка», «Новорічний сувенір».

Усі заклади загальної середньої освіти Хрестівської сільської ради надали  заявки для участі переможців шкільних етапів Конкурсу у міжшкільному етапі «Альтернативної ялинки».

14 грудня 2019 року на базі Надеждівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Хрестівської сільської ради Херсонської області відбувся міжшкільний етап Конкурсу.

Творчі учнівські роботи були представлені на окремо виділених місцях, із зазначенням конкретного закладу освіти. Композиції оцінювались журі, склад якого затверджений наказом начальника відділу освіти, культури, молоді і спорту Хрестівської сільської ради «Про участь у конкурсі-виставці».

Відповідно до підсумків роботи журі та протоколів конкурсу-виставки «Альтернативна ялинка» 2019 року переможцями міжшкільного етапу Конкурсу визнано авторські роботи здобувачів освіти ЗЗСО Хрестівської сільської ради, які братимуть участь у обласному етапі конкурсу новорічних та різдвяних композицій «Альтернативна ялинка», що проходитиме у Херсонському державному будинку художньої творчості.

Перелік

переможців конкурсних робіт за номінаціями та віковими категоріями та фото творчих робіт, які прийматимуть участь у обласному етапі Конкурсу

1. Долинська ЗОШ І-ІІІ ступенів:

1.1.   «Чарівна кулька» - «Ялинкова іграшка», старша вікова група, автор – Лущик Ніна;

1.2.   «Вінтажна ялинка» - «Стилізована ялинка», старша вікова група, автор – Серветник Ренат;

2. Надеждівська ЗОШ І-ІІІ ступенів:

2.1.   «Новорічний подарунок» - «Сюжетна композиція», середня вікова група, автор – Сюч Ольга;

2.2.   «Новорічний подарунок для білочки» - «Стилізована ялинка», молодша вікова група, автор - Кацідан Ростислав;

2.3.   «Зелені долоньки зими» - «Стилізована ялинка», молодша вікова група, автор – Бойчук  Ангеліна;

2.4.   «Новорічний смайлик»  - «Стилізована ялинка», молодша вікова група, автор – Бондар Олександр;

2.5.   «Запашні щедроти новорічної  ночі»  - «Стилізована ялинка», старша вікова група, колективна робота учнів 11 класу;

2.6    «Різдвяний вінок» - «Новорічний вінок», середня вікова група, колективна робота учнів 8 класу;

2.7.   «Новорічний вінок»  - «Новорічний вінок», молодша вікова група, авторська робота – Руда Анастасія та Рудий Володимир.

3. Новонаталівська ЗОШ І-ІІ ступенів:

3.1.   «Загадкова ялинка» - «Стилізована ялинка», середня вікова група, автор – Бачу  Максим;

3.2.   «Стильна красуня» - «Стилізована ялинка», середня вікова група, автор – Андреєва  Єлизавета .

4. Хрестівська ЗОШ І-ІІІ ступенів:
    4.1.    «Новорічне диво» - «Стилізована ялинка», молодша вікова група, автор – Щирбак Кирило;

4.2.   «Ялинка-намистинка» - «Стилізована ялинка», молодша вікова група автор - Хільченко Степан;

4.3.   «Святковий вогник» - «Стилізована ялинка», середня вікова група, автор - Брюханова Тетяна;

4.4.   «Зіркова красуня» - «Стилізована ялинка», середня вікова група, автор - Грабович Катерина;

4.5.   «Новорічна красуня» - «Стилізована ялинка», середня вікова група, автор - Кравчук Катерина;

4.6.   «В очікуванні свята» - «Новорічна картина», середня вікова група, автор - Кравчук Катерина;

4.7.   «Снігова красуня» - «Новорічна іграшка», середня вікова група, автор - Матковський Іван;

4.8. «Гойдалка новорічних бажань» - «Сюжетна композиція», середня вікова група, колективна робота Турбал Емілії та Турбал Оскара;

4.9.   «Новорічна зустріч» - «Сюжетна композиція», молодша вікова група, Дворожняк Вєроніка.

5. Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ступенів:

5.1.   «Символ 2020 року» - «Стилізована ялинка», середня вікова група, автор - Мельничук Дмитро;

5.2.   «Новорічна красуня» - «Стилізована ялинка», середня вікова група, автор - Торба Максим.