ВІТАННЯ З НОВИМ РОКОМ

Дата: 31.12.2019 16:43

Шановні жителі Хрестівської громади!

Щиро вітаємо Вас з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

Бажаємо, щоб Ваші серця завжди були зігріті любов’ю і теплом, домівки повнилися добром, радістю та Божим благословенням, а очі світилися щастям. Нехай з останніми хвилинами Старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а Новий – 2020 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги. Бажаємо Вам, щоб Різдвяна зоря запалила у Ваших серцях вогонь віри і любові, надії і оптимізму, наснаги і невичерпної енергії! Зичимо Вам міцного здоров’я, успіхів, родинного тепла, затишку, достатку та благополуччя! Нехай станеться справжнє новорічне диво, яке принесе у Новому році радість та щастя до кожної оселі нашої громади.

З повагою виконавчий комітет Хрестівської сільської ради