ВІТАННЯ З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Дата: 06.12.2019 11:10

Дорогі  захисники Вітчизни !

В День Збройних Сил України від усієї душі бажаємо Вам міцних сил і незламної віри, сміливих ідей і добрих надій, впевнених планів та обов’язкової удачі, незгасимого оптимізму і відмінного виконання всіх поставлених завдань. У цей день ми вшановуємо усіх військових, які у лавах Збройних Сил України служать справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки нашої держави. У пам’яті сьогоднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться подвиги багатьох поколінь воїнів – захисників, їх безмежна відданість і любов до рідної землі, мужність та героїзм. У святковий день бажаю спокійного мирного неба над головою, щасливого особистого життя, хай щастя і любов поселяться у ваших оселях !