НАВЧАННЯ БІБЛІОТЕКАРІВ ХРЕСТІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 21.11.2019 14:57

У зв’язку з реорганізацією мережі публічних бібліотек, пов’язаною із створенням об’єднаних територіальних громад, удосконалення діяльності бібліотек у сфері обслуговування користувачів, задоволення інформаційних потреб мешканців громад з урахуванням їх культурних, соціальних та побутових запитів, з метою сприяння підвищенню професійного рівня працівників бібліотек науково-методичниим відділом Комунального закладу «Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара» Херсонської обласної ради 20 листопада 2019 року проведено навчання бібліотекарів закладів загальної середньої освіти та культури Хрестівської сільської ради.