СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Дата: 18.11.2019 16:28

Святкування Дня працівників сільського господарства в Хрестівській громаді розпочалося ще  в п’ятницю, 15 листопада, з відкриття дитячого майданчика в с. Долинське.  В очікуванні цієї події зібралося чимало дітей. Відкривали дитячий майданчик директор ТОВ «Торговий дом «Долинское» Хвостов В.В. і голова Хрестівської ОТГ Троян О.Л. І ось настав момент - червона стрічка перед дитячим майданчиком була перерізана. Дітлахи одразу ж побігли випробовувати  гойдалки, гірки, турніки та інші розваги. І не було дитячій радості меж - нарешті з’явилося місце, де можна побавитися та зайнятися спортом у вільний від навчання час. Сучасний майданчик з гумовим покриттям та гімнастичним комплексом з вуличними тренажерами звився  в с. Долинське завдяки ТОВ «Торговий дом «Долинское», підприємства, яке входить до складу ТОВ «Агропродукт, ЛТД». Після відкриття майданчика всіх присутніх запросили  на святковий концерт, який підготували працівники Долинського сільського Будинку культури. З привітальним словом  до працівників сільського господарства звернувся Хвостов Володимир Вікторович, подякувавши  усім працівникам сільського господарства за важку працю і побажавши міцного здоров’я, щастя, благополуччя, злагоди і радості у родинах. Найкращих працівників ТОВ «Торговий дом «Долинское» було відзначено грошовими преміями та цінними  подарунками.  На знак вдячності за небайдуже ставлення до проблем дошкільної освіти та за сприяння розвитку населених пунктів  Хрестівська громада нагородила директора ТОВ "Торговий дом "Долинское" Хвостова Володимира Вікторовича почесними грамотами. По завершенню офіційної частини на всіх присутніх чекав сюрприз – виступ групи General Voice.

На изображении может находиться: 2 человека, люди сидят, небо, дерево, ребенок и на улице На изображении может находиться: люди сидят, дерево, растение, небо, стол, обувь и на улице

На изображении может находиться: 1 человек, сидит и в помещении На изображении может находиться: 1 человек, стоит, костюм и в помещении

На изображении может находиться: 6 человек, в том числе Алексей Троян, люди стоят, костюм и в помещении На изображении может находиться: 8 человек, в том числе Алексей Троян, люди улыбаются, люди стоят, костюм и в помещении