ФОРУМ З ПИТАНЬ СТАЛОГО УПРАВЛІННЯ ЗЕМЕЛЬНИМИ РЕСУРСАМИ ГРОМАД

Дата: 25.10.2019 17:33

Як підсумок реалізації Програми місцевого системного розвитку, що виконувалася в рамках проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку»  22 жовтня 2019 року в м. Києві відбувся  Форум з питань сталого управління земельними ресурсами громад. На заході були присутні представники громад учасниць Програми місцевого системного розвитку, а також експерти, представники органів державної влади та міжнародної спільноти. За рік  напруженої роботи представники Хрестівської ОТГ пройшли навчання з основ просторового планування, роботи з ГІС, збору інформації про ресурси громади, створення картографічної основи для потреб землеустрою та отримали отримали сертифікати від Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку». Створено геопортал Хрестівської ОТГза допомогою, якого в публічному доступі можна побачити всі наявні ресурси громади. Окрім того на базі виявлених ресурсів розроблено два інвестиційні проекти Хрестівської ОТГ: «Лінія з виробництва паливних брикетів», «Сир «Долиський»    та розроблено Економічний профіль Хрестівської ОТГ, який включає опис місцевих бізнес-можливостей та активів, які можуть бути використані для створення нових робочих місць.