ТРЕНІНГ ДЛЯ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ В РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ МІСЦЕВОГО СИСТЕМНОГО РОЗВИТКУ

Дата: 23.09.2019 14:03

19-20 вересня 2019 року представники Хрестівської ОТГ відвідали тренінг щодо роботи з базою даних геопорталу громади. Під час заходу представники громад короткого списку ознайомилися з базою даних, структурою, відносинами, типами інформації, параметрами графічної та семантичної інформації, навчилися редагувати об'єкти в базі даних, змінювати семантичну та графічну інформацію, вносити нові об'єкти до бази даних  геопорталу.

Тренінг  відбувся  в рамках реалізації Програми місцевого системного розвитку, що виконується Фондом «Східна Європа» у партнерстві з ТОВ «БломІнфо-Юкрейн», громадською організацією «ДЕСПРО» та Київським економічним інститутом в рамках проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку».