ЧАПЛИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ ІНФОРМУЄ

Дата: 18.09.2019 15:36

Військова частина А1736 (57-ма окрема мотопіхотна бригада, м. Нова Каховка) запрошує на військову службу за контрактом.

Мінімальне грошове забезпечення військовослужбовців військової служби за контрактом становить 10 200 грн. За укладання першого контракту встановлено одноразову грошову винагороду військовослужбовцям в таких розмірах: рядовим -8 розмірів прожиткових мінімумів, сержантам (старшинам) - 9 розмірів прожиткових мінімумів. Додаткові виплати за виконання завдань в ООС становить від 6,5 до 17 тис.грн. в залежності від відстані від лінії бойового зіткнення.

Бажаючим укласти контракт та проходити військову службу у вказаній військовій частині, за більш детальнгою інформацією, просимо звертатися до Чаплинського районного військового комісаріату за адресою: смт. Чаплинка, вул. Спартака, 12, тел. 05538-21585, 095-36-49-482.