ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

Дата: 12.09.2019 11:25

Чаплинська районна філія Херсонського обласного центру зайнятості закликає навчальні заклади до активної співпраці у напрямку проведення профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю.

Сьогодні профорієнтаціна робота є одним із важливих, і навіть, пріоритетних напрямків роботи служби зайнятості, так як являється методом профілактики молодіжного безробіття. Проте, варто розуміти, що профорієнтація це комплекс заходів  спрямований на формування  психологічної готовності учня до трудової діяльності, і кілька виховних годин чи уроків для цього замало.

Добре коли учні мають можливість:

- отримувати достатню кількість інформації, щодо розмаїття світу професій, та вимоги, які ці професії висувають до людини;

- проходити профорієнтаційну  діагностику, для виявлення професійно значущих якостей та властивостей;

- отримати профорієнтаційну консультацію;

приймати участь у цікавих мотивуючих заходах відповідного спрямування.

І все це варто проводити вже у середній школі, а не тільки з учнями 9-11 класів.

Фахівці з профорієнтації Чаплинської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості  за попереднім погодженням із керівництвом  навчальних закладжів  готові:

-  сприяти організації та проводити професіографічні екскурсії; зустрічі із представниками професій; заходи у вигляді  КВК, ТОК шоу, конкурси творчих робіт на тему професій;

- проводити профдіагностичні тестування у груповій та індивідуальній формах;

- приймати участь у батьківських зборах.

Для планування чи узгодження дати та часу проведення заходів звернутись до фахівця з профорієнтації Чаплинської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості Модіної Світлани Віталіївни за номером 2-13-01 зі стаціонарного чи 066 56 49 529  з мобільного.

Давайте працювати разом! І ми допоможемо нашій молоді зробити вдалий вибір  майбутньої професії.