Пошук

ТРІУМФ СПОРТСМЕНІВ ХРЕСТІВСЬКОЇ ОТГ

Дата: 08.09.2019 13:43
Кількість переглядів: 451

07 вересня 2019 року на базі чудового спортивного комплексу у м. Берислав відбулися змагання ІІ фінального етапу обласної Колосіади "Краща сільська спортивна громада Херсонської області 2019 року" Спортсмени громади показали добру фізичну підготовку та майстерність і отримали майже відміний загальнокомандний результат, виборовши І місце у ІІ групі команд. Сільські спортсмени та спортсменки змагалися у 7 видах програми Колосіади. Загалом до участі у змаганнях було задіяно 36 чоловік Хрестівської громади (сіл Долинське, Хрестівка, Шевченка, Надеждівка та Новонаталівка).
        ІІІ місце шахи (Комарницька Любов)
        ІІІ місце гирьовий спорт (Муззафаров Рустам)
  Переможців у командному та особистому заліку нагороджено кубками, медалями та грамотами.
     Вітаємо усіх учасників з яскравою перемогою. Так тримати!!!
   Окрема подяка організаторам Колосіади, впершу чергу голові "Колосу" Ролю В.А., суддям та господарям спортивного комплексу за обєктивне та неупереджене судійство, чудову атмосферу та прекрасний настрій.