РОБОЧА ГРУПА РЕГІОНАЛЬНОГО КООРДИНАТОРА ПРОГРАМИ МІСЦЕВОГО СИСТЕМНОГО РОЗВИТКУ З АКТИВОМ ГРОМАДИ

Дата: 12.08.2019 09:24

9 серпня 2019 року в населених пунктах Хрестівської громади відбулися Робочі зустрічі регінального кординатора Програми місцевого системного розвитку з питання обговорення перспектив розвитку території громади визначених у Комплексній  документації із землеустрою з управління земельними ресурсами Хрестівської об'єднаної теритроіальної громади.

Під час зустрічі всі присутні ознайомилися з основними етапами розробки Комплексної документації  із землеустрою з управління земельними ресурсами Хрестівської громади, картографічними матеріалами, а також ознайомилися  з планом заходів щодо перпективного використання території громади.

Нагадуємо, що Програма місцевого системного розвитку виконується  за підтримки Фонду Східна Європа у партнерстві з БломІнфо-Юкрейн, громадською організацією ДЕСПРО та  Kyiv School of Economics в рамках Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку».