ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З РОЗРОБКИ СТРАТЕГІЇ РОЗХВИТКУ

Дата: 11.04.2019 09:29

10 квітня 2019 року року в залі засідань Хрестівської сільської  ради відбулося перше засідання робочої групи з підготовки Стратегії  розвитку Хрестівської  об’єднаної територіальної громади. У засіданні взяли участь представники Херсонського Центру розвитку місцевого самоврядування, сільський голова, члени робочої групи, підприємці та громадськість. На порядку денному всіх присутніх  було ознайомлено з процесом стратегічного планування, обговорено план заходів та строки написання Стратегії, а також процес організації збору даних та проведення соціально-економічного аналізу.

Розробка стратегії громади відбувається за підтримки  Центру розвитку місцевого самоврядування (зокрема його Херсонським відокремленим підрозділом) та Програмою міжнародної підтримки "U-LEAD з Європою".