22 БЕРЕЗНЯ ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВОДИ

Дата: 22.03.2019 10:10

Вода – «наріжний камінь» життя. Вона необхідна, щоб вгамувати  спрагу, допомогти в збереженні здоров’я. Водні ресурси також мають величезне значення в сфері зайнятості, що, у свою чергу, підтримує економічний, соціальний та людський розвиток.

На сьогоднішній день більше 663 мільйонів людей не мають джерел питної води поблизу свого проживання. Щоб забезпечити себе водою, люди вимушені витрачати велику кількість часу, стоячи у чергах, або долати значні відстані пішки.

22 березня святкується Всесвітній День води. Це свято було започатковано Організацією Об’єднаних Націй з метою відзначення ролі водних ресурсів у житті нашої планети та сучасної цивілізації.  Щороку Всесвітній день водних  ресурсів присвячується важливості прісної води в конкретній галузі діяльності людини.

ХОЧЕТЕ ЖИТИ В КРАЇНІ З ЧИСТОЮ ВОДОЮ?

Прості кроки, які може зробити кожен:

• вчасно закривати кран на кухні чи у ванній кімнаті - берегти десятки літрів чистої води;
  • користуватися пральною та посудомийною машиною при повному завантаженні;
  • не використовувати фосфатні (фосфонатні) миючі засоби, бо фосфати призводять до загрозливого "цвітіння" водойм;
  • віддавати перевагу душу замість ванної;
  • вимикати воду під час чмщення зубів;
  • користуватисся унітазом з двома режимами зливу;
  • не засмічувати водойми побутовими відходами;
  • не мити машини на берегах річок та озер.

Перегляньте разом із сім'єю цікавий та пізнавальний ролик про фосфати та зробіть висновки кожен для себе:   https://www.youtube.com/watch?v=2MYnNtNmCE0

Цікавинки про українські водойми можна побачити тут:  https://www.youtube.com/watch?v=iBi9SSI2IOA

Ви не тільки зекономите власні кошти, а й подбаєте про майбутнє своїх джітей, які мають право на чисту воду.

І пам'ятайте, що якісна чиста вода - це основа вашого здоров'я!