УВАГА!!! ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ!!!

Дата: 21.02.2019 11:16

У зв'язку з переміщенням циклону з північного заходу 22 та 23 лютого 2019 року по території Херсонської області та м. Херсона очікується ускладнення  погодних умов.

22 лютого вдень сніг, мокрий сніг, налипання мокрого снігу, ожеледь, хуртовина, пориви північного вітру 15-20 м/с, поява снігового покриву, на автошляхах  ожеледиця, температура повітря протягом доби від 3 градусів морозу до 2 градусів тепла.

23 лютого невеликий сніг, сіцями хуртовина, ожеледиця, пориви північного вітру 15-20 м/с, зниження температури повітря вночі до 6-11 градусів морозу, вдень 0-5 градусів морозу.

Ускладнення погодних умов 22 та 23 лютого відповідає І рівню небезпечності (жовтий). Такі погодні умови можуть  призвести до порушень електропостачання населених пунктів, руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць, ускладнення роботи  комунальних служб та будівельної галузі.