ТРЕНІНГ ДЛЯ ГРОМАД ХЕРСОНЩИНИ

Дата: 02.02.2019 12:57

Представники громад Херсонської області взяли участь у тренінгу в рамках  проекту «Підтримка аграрного і сільського розвитку», який відбувся 31  грудня 2019 року в Херсонському аграрному державному університеті.

Увага учасників тренінгу  була зосереджена на питаннях покращення комунікації в громадах між владою, громадою та бізнесом, а також на оволодінні практичним інструментарієм управління земельними ресурсами.

Нагадуємо Хрестівська ОТГ  одна з десяти громад України в яких буде реалізовано проекти формування геоінформаційних систем управління земельними ресурсами у рамках програми місцевого розвитку USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку».