ВІТАННЯ З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 22.01.2019 10:49

Сьогодні українці святкують річницю величної дати, що стала взірцем для тисячі патріотів на шляху творення незалежної Української держави.

22 січня – це дата народження Соборної Української держави.

Політичний акт, який проголошено  сотню років тому, утвердив у наших серцях єдність, свободу та незалежність!  Сьогодні, як ніколи, ми маємо бути єдиними! Українським воїнам доводиться захищати наш суверенітет та незалежність зі зброєю у роках. Наш мудрий, глибоко патріотичний народ гідно здолає ці випробування і скоро Україна знову буде прикладом миролюбності і єдності.

Дорогі жителі Хрестівської громади! Вітаючи вас з Днем Соборності та Свободи України, бажаємо міцного здоров’я, миру, щастя, нових досягнень на благо рідної  України!