ВІТАННЯ ЗІ СВЯТОМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ!

Дата: 19.12.2018 08:10

Вітаємо  жителів Хрестівської громади з Днем Святого Миколая Чудотворця одним з найсвітліших, найдобріших і найрадісніших християнських свят. Водночас День Святого Миколая – це своєрідний символ людської надії і віри у своє краще майбутнє.        Найбільше цього свята чекали діти, бо переконані, що він не омине їхньої домівки, неодмінно принесе подарунки та любов. Для дітей це свято завжди прикрашене щирими дитячими посмішками, адже у їхньому прекрасному дитячому світі, за їхніми найщирішими переконаннями, саме в День Святого Миколая здійснюються найпотаємніші й найбажаніші дитячі мрії, добрі справи і задуми.                                           Ми ж, дорослі, маємо подбати, про мир у наших родинах, сіяти зерно любові до ближнього, поваги до минулого.                                                                                                           Щиро вітаємо усіх жителів Хрестівської громади, зичемо всім достатку, родинного затишку й душевного тепла. Нехай Святий Миколай освятить Вас найкращими людськими чеснотами і благословить на добрі справи.

Хрестівська сільська рада