ЧЕРГОВА ПЕРЕМОГА НАШИХ СПОРТСМЕНІВ

Дата: 10.12.2018 13:43

З 30 листопада  по  2 грудня  в  м.Херсоні пройшли змагання «Кубок Херсонської області серед юнаків з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях» . Участь взяли 10 кращих команд області: збірна комунального  закладу «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, гуртківці м. Херсона,  Білозерського, Генічеського, Голопристанського, Каховського, Нововоронцовського, Нижньосірогозького, Скадовського районів та Хрестівської  ОТГ Чаплинського району, яку представляли учні Шевченківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.  До складу команди увійшли вже досвідчена  Сучок Катерина (11 клас), Шульга Георгій, Сластьон Сергій (10 клас), дев’ятикласник Смагін Віктор та семикласниці Шульга Анастасія і Решетняк Валентина . Очолив гуртківців Тертичний Іван Володимирович, учитель фізкультури  закладу загальної середньої освіти.

1-ий день змагань «Зв’язки»  проходив у спортивній залі  ХДУ. У цей день команда посіла 4 місце.

Не менш відповідальним та складним був  наступний день , де спортсмени показали свою вправність  з особистої техніки на території  ЗОШ №45. Пересуватися містом було дуже складно через сніг та ожеледицю. Але  команда зібрала свої сили та виступила не гірше першого дня з результатом  –  4 місце, долаючи етапи    (в?язання вузлів, купини, рух по жердинах, "мишоловка", вертикальний підйом по "стіні", траверс стіни, спуск по схилу, с/н перил,  скалолазіння, паралельні горизонтальні перила, похилі перила вниз, навісная переправа, крутопохила переправа  вверх, бічний маятник, бічний дюльфер  з точністю приземлення, слеклайн, підйом по мотузковій драбині, підвісні колоди,  дюльфер с/н, підйом по вертикальних перилах з петлею, навісна переправа з вузлом, спуск по вертикальних перилах з петлею). У особистому заліку Шульга Геогій зайняв –ІІІ місце.

Після другого дня змагань стало очевидно, що за 1,2 місця суперечку між собою вестимуть херсонські команди, а  ІІІ місце виборе сильніша команда з  Нижньосірогозького, Нововоронцовський районів або ж Хрестівської  ОТГ.

Ранок. 02 грудня. Третій день змагань. Острів, школа №57. Старт…

Після виступу п’ятої команди стало зрозуміло, що у «Командній смузі перешкод» посідаємо  3 місце.

Як би там не було важко: сон при температурі до +10 Сº, сніг, ожеледиця, на протязі трьох днів  запеклої  боротьби  команда Хрестівської ОТГ Чаплинського району  посіла почесне ІІІ місце у загальному заліку. До громади приїхав кубок та бронзові нагороди. То ж привітаймо наших призерів!