БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ! ДОЛУЧЕЙТЕСЯ!

Дата: 07.12.2018 09:21

Незабаром — День Святого Миколая. І ті з нас, у кого є діти чи внуки, розчулено підглядатимуть за щастям в очах малечі, яка діставатиме з-під подушки чи з панчохи дбайливо приховані нами «миколайчики».  У ці святкові дні ми маємо нагоду посіяти в дитячих душах те, що з часом може врятувати нас самих, нашу країну, а можливо й світ. А саме — милосердя, співчутливість та щире прагнення надавати допомогу тим, хто її потребує.                                                                                                                                    Дитячий будинок, школа-інтернат... Усередині - це розкішні приміщення, які прилаштовані для проживання багатьох маленьких людей разом. Тут є спальні, кімнати для навчання та відпочинку, їдальня. В кімнатах - іграшки, підручники, зошити, одяг, на подвірї - гойдалки... От лише мами не поспішають сюди щовечора, щоб забрати своїх дітей додому, адже діти тут перебувають навіть не цілодобово - багаторічно. А батьків їм замінюють няні, вихователі, вчителі.                                                                                                  Це їх дім і живуть вони в ньому з різного віку. Родичі та знайомі зрідка навідуються до них в гості. У кожному незнайомцеві, який приходить у цей заклад, вони хочуть бачити батьків. Рідко, коли серце дорослої людини залишається байдужим до допитливих і благальних дитячих очей, з яких немовби випромінюється прохання: «Візьміть мене»...                                                                                                                                  Немає в світі малюка, котрий не мріяв би про щось особливе в очікуванні на той чарівний вечір. Хіба можливо описати ту радість, коли дитина розгортає гарно запакований подарунок? Чи заглядали Ви у ту мить в дитячі очі?                                                  Запрошуємо усі заклади освіти і культури, небайдужих людей до акції «Ланцюжок благодійності Хрестівської ОТГ» для дітей із комунального закладу Херсонської обласної ради «Олешківський дитячий будинок-інтернат». Це єдиний в Україні заклад, де навчаються та лікуються діти з надзвичайно складними формами інвалідності.               У дитячому будинку-інтернаті мешкає більше 120 дітей з усіх областей України. Понад 50% із них – діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Вони з дитинства прикуті до візків, ліжок, милиць, проте це діти з активною життєвою позицією. Вони беруть участь у групових та шкільних заходах, у виставках творчих робіт, у художній самодіяльності, старанно навчаються.                                                                 Метою акції є приготування подарунків, листівок, листів дітям до свята Миколая, а також забезпечення їх предметами першої необхідності. Крім цього, акція має на меті збір коштів та матеріальної допомоги (одяг, взуття, продукти харчування, канцтовари тощо).                                                                                                                                                                                  Просимо підтримати проведення благодійної акції, яка пройде з 6 по 15 грудня 2018 року. Збір речей відбуватиметься у Хрестівському будинку культури у вказані дні з 9.00 до 16.00. (Координатор – Щирбак Лідія Карпівна – 0662600907)

Банківські реквізити:

Комунальний заклад Херсонської обласної ради