МІЖШКІЛЬНА СПАРТАКІАДА УЧНІВ

Дата: 19.10.2018 10:41

12 жовтня 2018 року о 12.00 годині на базі Надеждівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося урочисте відкриття щорічної Спартакіади учнів закладів загальної середньої освіти Хрестівської сільської ради 2018/19 навчального року. До програми цьогорічної Спартакіади включено 12 видів спорту, з яких п’ять обов’язкових та 1 вид за вибором. При підведенні підсумків (рейтингу) змагань підрахунок здійснюватиметься за шістьма кращими результатами. Перші змагання, а саме «Старти надій» серед учнів сьомих та шостих класів і дали старт цьогорічній Спартакіаді. До участі у змаганнях «Старти надій» долучилися команди всіх п’яти навчальних закладів Хрестівської сільської ради.       Ось і перші хвилювання, перші емоції, перші перемоги та поразки, ніхто не хотів програвати. Але… змагання закінчено працює суддівська бригада, яка підведе підсумок змагань та оголосить переможця. Ось вона урочиста мить, оголошення переможця. Переможцем змагань, яка зайняла почесне І місце стає команда ОНЗ «Хрестівська ЗОШ І-ІІІ ступенів», на другому місці юні легкоатлети Надеждівської ЗОШ, на третьому команда Шевченківської ЗОШ. Команду переможця та призерів нагороджено Кубком та грамотами відділу освіти, культури, молоді і спорту Хрестівської сільської ради. Відзначено та нагороджено кращих спортсменів з бігу на 60 м., стрибків у довжину, метання м’ячика, піднімання тулуба в сід.                                                                  Попереду наступні змагання з футболу серед юнаків 2007 року народження і молодших, які відбудуться 19.10.2018 року на базі ОНЗ «Хрестівська ЗОШ». Шановні юні спортсмени запрошуємо до участі у змаганнях. Тренуйтеся та перемагайте! До нових перемог.