КОНЦЕРТ ПРИСВЯЧЕНИЙ ДНЮ ВЧИТЕЛЯ

Дата: 08.10.2018 08:58

5 жовтня, у Хрестівському сільському Будинку культури відбулось чудове свято з нагоди Дня працівників освіти.

Цього дня для педагогів  нашої громади  звучали найкращі привітання, побажання від голови Хрестівської сільської ради Трояна О.Л., начальника відділу освіти, культури молоді і спотру Хрестівської сільської ради Шиманської Т.А., заступника голови Херсонської обласної державної адміністрації Рищука Є.М.,  голови профспілки Полякова Є.C.

Святкову атмосферу  створили колективи сільських Будинків культури та закладів освіти. На сцені пролунали пісні  зі словами вдячності та поваги, а танцювальні номери подарували настрій запальними композиціями.  На завершення  концерту найкращим педагогічним працівникам  було вручено  грамоти та цінні подарунки.