ЗНАЙОМСТВО З ЕКЗОТИЧНИМИ ТВАРИНАМИ

Дата: 27.09.2018 09:24

27 вересня 2018 року до Долинської та Хрестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів завітав Театр живих екзотичних тварин з пізнавально-розважальною програмою, який подарував учням незабутні враження та мандри у світ рептилій та павукоподібних, зібраних з усіх континентів світу. Деяких, з представлених дітям тваринок вони бачили вперше у житті.

Показ супроводжувався цікавою розповіддю про тварин, їх походження, рід і ін. А деякі свої здібності тварини демонстрували прямо перед учнями. Вистава була цілком безпечною, тварини були привітними, що дозволило учням добре їх розгледіти, познайомитись та усвідомити хоча б на мить всю різноманітність тваринного світу нашої планети ЗЕМЛЯ. Та найголовніше, що кожен учень мав можливість відчути деяких тварин на дотик. Дякуємо театру за цікаве шоу та пізнавальну екскурсію на МАДАГАСКАР!!!