ТИЖДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ В ХРЕСТІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 19.09.2018 09:29

Відповідно до Указу Президента України від 29 червня 1994 року № 340/94, листа Херсонського обласного відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України від 25 червня 2018 року № 243 «Про організацію та проведення Дня фізичної культури і спорту Всеукраїнського олімпійського уроку та Олімпійського тижня у 2018 році»,  з метою якісного проведення заходів, присвячених Дню фізичної культури і спорту, Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня,  сприяння розвитку Олімпійського руху, ідей мирного співіснування держав і народів, пропаганди здорового життя у термін з 06 по 15 вересня 2018 року у закладах освіти Хрестівської сільської ради організовано та  проведено відповідні спортивні заходи (вікторини, конкурси, змагання, відкриті олімпійські уроки) з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту, Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня. Загалом у заходах прийняло участь близько 500 учнів.