Хрестівська сільська військова адміністрація
Херсонська область, Каховський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

КОНКУРС В РАМКАХ ІНІЦІАТИВИ ЄС "ЄВРОПЕЙСЬКИЙ КОРПУС СОЛІДАРНОСТІ"

Дата: 17.09.2018 08:36
Кількість переглядів: 598

Фото без опису

   Європейська комісія 10 серпня 2018 року оголосила конкурс з відбору проектів в рамках ініціативи ЄС «Європейський корпус солідарності», яка відкриває можливості для молодих людей проводити волонтерську діяльність, стажуватись, знаходити робочі місця, а також реалізовувати свої власні проекти направлені на сприяння солідарності в європейському суспільстві.

   Зазначена ініціатива ЄС розрахована на 2018-2020 роки з бюджетом 375,6 млн. євро. Учасники можуть брати участь в широкому спектрі проектів, допомагаючи вирішувати складні ситуації в Європі, зокрема, надавати допомогу у запобіганні стихійних лих або відновлювальних роботах, сприяти роботі центрів шукачів притулку, допомагати у вирішенні соціальних проблем в громадах тощо.

   Тривалість    проектів,    які,    як    правило,    реалізуються в державах-членах ЄС - від двох до дванадцяти місяців. Участь у проектах в рамках Європейського   корпусу   солідарності   можуть   брати   молоді люди у віці 18-30 років, які проживають в державах-членах ЄС та країнах-партнерах.

   Також    у    конкурсі    можуть    взяти    участь    представники України.

   Водночас, участь фізичних осіб від країн-партнерів, у тому числі від України, обмежена лише проектами у сфері волонтерської діяльності. Юридичні особи можуть брати участь у таких проектах в якості партнерів.

   Потенційним учасникам необхідно зареєструватися та подати заявку  через Європейський молодіжний портал (http://еurора.еu//уouth/solidarity_en).

   Реєстрація для учасників від країн-партнерів буде відкрита з вересня 2018 року. Більш докладну інформацію щодо умов участі в ініціативі, цілей та пріоритетів, доступного фінансування, вимог та критеріїв, що висуваються до учасників, можна отримати за посиланням: http://ес.eurора.еu/youth/solidarity-corps.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень