ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

Дата: 07.09.2018 11:00

Свято сили, краси та здоровя !!!

Кожного, починаючи з 1994 року у першу суботу вересня в Україні відзначається - День фізичної культури і спорту. У 2018 році свято фізичної культури і спорту припадає на 08 вересня.

Цей день своїм може вважати кожен з нас, тому, що свято покликано сприяти відродженню масового фізкультурного руху, ствердженню здорового способу життя, згуртуванню усіх, кого зігріває спортивний азарт.
    І хоча спортсменами стають далеко не всі, більшість не забуває про фізичний гарт і в дорослому житті.

Шановні жителі Хрестівської громади від щирого серця вітаємо Вас з Днем фізичної культури і спорту, зі святом здорових,гарних,цілеспрямованих людей. Зичимо здоров’я, подальших успіхів та спортивних перемог.