ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР "КУБОК НЕЗАЛЕЖНОСТІ-2018"

Дата: 27.08.2018 15:29

24 серпня 2018 року о 10.00 годині на базі стадіону с. Новонаталівка відбувся турнір з футболу «Кубок Незалежності -2018»  серед збірних чоловічих команд Хрестівської ОТГ з нагоди відзначення 27- річниці Незалежності України. До участі у змаганнях долучилися збірні команди з футболу сіл: Долинське, Надеждівка та Новонаталівка. Перед початком турніру відбулося урочисте відкриття. З привітальним словом до учасників змагань та вболівальників звернулися провідний спеціаліст з питань фізичної культури і спорту Хрестівської сільської ради Івчук Ю.А. та в.о. старости села Новонаталівка Хименюк Ірина Сергіївна, які привітали всіх з 27-річницею Незалежності України та побажали перемоги і успіхів командам. Змагання відбувалися за круговою системою. Першими на футбольне поле вийшли збірні сіл Долинське та Надеждівка. В нелегкій, але в чесній боротьбі перемогу з рахунком 2:1 святкували гравці та вболівальники команди села Долинське. Наступна гра між командами «Нива» с. Новоноталівка та «Шторм» с. Надеждівка закінчилася з рахунком 3:0 у пользу господарів турніру. В грі за перше місце між командами сіл Долинське та Новонаталівка вирували по справжньому футбольні емоції, ніхто в цей день не хотів програвати. Але час вичерпано, звучить фінальний свисток, який зафіксував рахунок 1:1. Так, як турнір відбувався за круговою системою до уваги було взято різницю забитих та пропущених м’ячів. Отже, володарем Кубка Незалежності-2018» стала команда «Нива» с. Новоноталівка, на другому команда села Долинське, третє місце посіла команда «Шторм» с. Надеждівка. Команди та кращих гравців нагороджено Кубком, грамотами, медалями та подарунками (футбольні м’ячі). Визначено кращого гравця турніру, ним став нападаючий команди «Нива» Литвиненко Віталій, якого нагороджено пам’ятною футбольною статуеткою. Завдячуючи плідній роботі головної суддівської бригади на чолі з Галузинським Андрієм  Миколайовичем  турнір відбувся на доброму рівні.

Попереду  нові старти та перемоги. До зустрічі на футбольних полях та спортивних майданчиках.

Юрій Івчук