ВІТАННЯ З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ ТА ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 23.08.2018 07:37

Шановні жителі Хрестівської громади !

Щиро і сердечно вітаємо Вас з державними святами –  Днем Державного Прапора України та Днем незалежності України !

День незалежності навіки увійшов в історію молодої держави, започаткував  нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпив його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

Нехай світла мрія про подальший розквіт нашої країни окрилює усіх нас на нові звершення та спільні добрі справи, а день прийдешній принесе почуття радості від усвідомлення власної причетності до будівництва нашого рідного дому, ім'я якому – Україна.

Від усієї душі зичемо Вам та вашим рідним міцного здоров’я, миру на рідній землі,  добра, достатку, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.