КУБОК ХЕРСОНЩИНИ - 2018

Дата: 20.06.2018 13:57

16-17 червня 2018 року на стадіоні смт. Асканія Нова  відбувся футбольний турнір Кубок Херсонщини-2018 року. На участь у змаганнях зареєструвалося сім команд об’єднаних територіальних громад Херсонської області. Чемпіоном та володарем кубка ОТГ стала збірна команда «Вікторія» (ОТГ Асканія Нова),  друге місце посіла команда Кочубеївської об’єднаної територіальної громади, третє почесне місце у збірної команди Хрестівської об’єднаної територіальної громади.  Команди нагороджено грамотами та медалями. Відзначено кращих футболістів  у кожній громаді. Переможець гри братиме участь у розіграші Кубку об'єднаних територаальних громад України.

Вітаємо збірну команду Хрестівської об’єднаної територіальної громади з почесним третім місцем.