Цілющий чай для українського солдата

Дата: 15.06.2018 15:21

У закладах загальної середньої освіти Хрестівської об’єднаної територіальної громади під час функціонування таборів із денним перебуванням у літній оздоровчий період 2018 року була проведена акція «Цілющий чай для українського солдата», під час якої учні збирали та заготовляли лікарські трави. Саме їх можна використати у якості цілющого чаю.

До акції долучилися наступні заклади освіти:

- Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Надеждівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Новонаталівська ЗОШ І-ІІ ступенів, Хрестівська ЗОШ      І-ІІІ ступенів.

Учні Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів  передали військовослужбовцям лікарську рослину – липовій цвіт.

У таборі з денним перебуванням Надеждівської ЗОШ           І-ІІІ ступенів діти зібрали лікарські трави для приготування чаю: липовий цвіт, ромашку лікарську, полуницю, шавлію лікарську, м’яту, мелісу, квітки жасмину, листя чорної смородини, квіти білої лілії, буркун, пелюстки троянд, сокирки лікарські, плоди глоду.

У Новонаталівській ЗОШ І-ІІ ступенів для чаю було зібрано та висушено липу, м’яту та пустирник.

Здобувачі освіти Хрестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів заготовили липовий цвіт, мелісу, м’яту, бузину, кропиву, ромашку, чистотіл.

Даний різновид лікарських трав був упакований в окремі картонні коробки та підписаний.

У зв’язку із закінченням терміну дії акції та з метою передачі зібраних трав військовослужбовцям були підведені підсумки акції «Цілющий чай для українського солдата» та визначено переможців:

- І місце – Надеждівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.;

- ІІ місце – Хрестівська   загальноосвітня школа І-ІІІ ст.;

- ІІІ місце – Новонаталівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.;

- ІV місце – Шевченківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.

Збори цілющих трав планується передати до Департаменту освіти, культури, молоді і спорту Херсонської державної адміністрації з метою доставки «чаю» до м. Краматорська Донецької області військовослужбовцям.

Відділ освіти, культури, молоді і спорту

Хрестівської сільської ради