СКАДОВСЬК ЗБИРАЄ ДРУЗІВ

Дата: 12.06.2018 08:44

7 червня 2018 року в приміщенні Скадовського  районного будинку культури  розпочався Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості «Скадовськ  збирає друзів», який   проводиться з метою виявлення і підтримки обдарованих дітей та учнівської молоді у різних видах мистецтва, стимулювання  творчої активності, сприяння розвитку та реалізації молодих митців, обміну досвідом, виховання поваги до культури  багатонаціонального етносу  України. Організаторами  Фестивалю  є Херсонський державний будинок художньої творчості, Координаційна рада Федерації дитячих громадських організацій  Херсонської області «Веселкова країна дитинства». Одинадцять  років поспіль до теплого Чорноморського узбережжя з'їзджається обдарована  талановита молодь з усіх куточків  Таврійського краю, а також їх ровесників з Білорусії, Словаччини, Болгарії  віком від 6 до 18 років.

Протягом двох фестивальних днів юні таланти показували свою майстерність в різних номінаціях: - вокальне,  хореографічне, театральне  мистецтво; художнє читання, театри  дитячої моди;  виставки декоративно-прикладного мистецтва. Вся площа перед будинком  культури,  наче феєрверк, майоріла яскравими барвами різноманітних костюмів, адже відкривали фестиваль  «суцвіття» юних талантів хореографічного мистецтва.  Дитячий сміх, музика, фото напам'ять  – все сприяло гарному настрою і викликало море позитивних емоцій. На площі були «живі» ляльки – мотанки в етнічних костюмах,з якими всі намагалися фотографуватися. Поряд виставка – ярмарок  робіт декоративно – прикладного мистецтва представлена вихованцями гуртків,  загальноосвітніх шкіл та  будинків творчості, професійних  навчальних  закладів. Кожен намет  - це цілий світ майстерності, де поринаєш в пластилінові  морські глибини, історичну подорож поробок  із звичайних сірників, різнокольорову планету вишивки бісером, шовковими стрічками,  картинну галерею  в техніці рваної аплікації,  пташиного пера, левкаса, шерсті. Це цілий світ сувенірів, подарунків, зроблених талановитими руками дітей.

Нашу громаду представляли Долинська та Надеждівська загальноосвітні школи.  Всі роботи отримали високі нагороди.              Надеждівська ЗОШ - дипломи І-ІІІ ступенів. (дипломи І ступеня – Бойцова Крістіна (3 кл.) - плетіння з паперових трубочок, Лисенко Вікторія ( 3 кл) – вишивка шовковими стрічками, Нюнько Олена та Романенко Сергій (7кл.) – розпис по дереву, Пашалієва Азіна (7 кл) – нитяна філігрань, Гулалієва Назіра (9 кл) – сувенірна лялька – шкатулка, Ілімдорова Фазіля (9 кл) – композиція з фоамірану та Нійозова Дільдана (11кл) – весільна лялька – фуфуча ; дипломи     ІІ ступеня отримали Бойцова Крістіна та Сюч Ольга (3 кл.) за роботи з фоамірану).

Долинська ЗОШ - диплом І ступеня: Руда Діана – 9 клас «Капці для сім’ї» (моделювання, керівник Мердич Л.Ю.), Судін Анастасія – 4 клас «Модниця» (печворк, керівник Мердич Л.Ю.), Судін Анастасія – 4 клас «Оберіг» (лялька-мотанка, керівник Мердич Л.Ю.),  Гуркова Євгенія – 5 клас «Кіт-обжора» (художнє в’язання, керівник Мердич Л.Ю.), Гуркова Євгенія – 5 клас «Капелюшок» (квілінг, керівник Ковальчук Н.В.), Синявський Олександр – 3 клас «Великодня писанка» (фоаміран, керівник Штельмах Г.І.), Синявський Михайло – 4 клас «Кульбабки» (фоаміран, керівник Штельмах Г.І), Нешпиль Наталя – 9 клас «Степовий птах» (пісок, керівник Васильєва Ж.О.); диплом ІІ ступеня:Рудий Максим – 5 клас «Великодній кошик» (художня обробка дерева, керівник Васильєва Ж.О.), Судін Анастасія – 4 клас «Вітраж» (печворк, керівник Мердич Л.Ю.), Судін Анастасія – 4 клас «Незнайомка» (витинанка, керівник Мердич Л.Ю.), Марчук Анастасія – 5 клас «Золота осінь» (флористика, керівник Васильєва Ж.О.); диплом ІІІ ступеня:Руда Діана – 9 клас «Портрет жінки»(квілінг, керівник Мердич Л.Ю.), Руда Діана – 9 клас «Домашня лялька» (художнє в’язання, керівник Мердич Л.Ю.) Гуркова Євгенія – 5 клас «Пупси» (декоративна іграшка, керівник Мердич Л.Ю.), Хохрякова Ольга – 1 клас «лісова красуня» (моделювання, керівник Ковальчук Н.В.), Хохрякова Дар’я – 3 клас «Зелена красуня» (моделювання, керівник Дрозд В.В.), Нешпиль Наталя – 9 клас «Вінтажні листівки» (моделювання, керівник Мердич Л.Ю.)

Вітаємо наших маленьких але дуже талановитих майстринь, які на високому рівні представили нашу громаду та бажаємо їм творчих злетів.Ми завжди віримо -  наші діти дуже талановиті! І нехай в цьому році ми прийняли участь лише в одній номінації, але впевнені, що це тільки початок.

Висловлюємо подяку батькам дітей, голові  Хрестівської  громади -  Трояну О.Л., директору КП «Надія» – Гаєвському Олександру Вікторовичу.