ВІТАЄМО З СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Дата: 31.05.2018 08:30

Дорогі учні, випускники!
Шановні вчителі та батьки!

Сердечно вітаємо Вас зі святом Останнього дзвоника, що ознаменовує веселу пору канікул та відкриває дорогу в незвіданий світ самостійності та зрілості. Для випускників цей шкільний дзвоник справді останній. Його малиновий  передзвін виряджає вас у самостійну життєву дорогу. Ми твердо віримо, що Вам,  шановні випускники, не забракне сміливості та наполегливості, ви твердо  крокуватимете до обраної цілі і зможете взяти на себе відповідальність за  власну долю та долю країни. Повсякчас пам’ятайте: і ваші батьки, і наставники, і Вітчизна покладають на вас великі сподівання. Ваші успіхи стануть найвищою  винагородою вашим учителям та рідним людям, які вкладали у вас усю свою любов,  доброту, щедрість своїх гарячих сердець. Висловлюємо  глибоку вдячність усім педагогам. Силою вашої думки та теплом душі  твориться майбутнє країни. А, нашим юним друзям – школярам бажаємо добре відпочити,  набратися яскравих незабутніх вражень, духовних і фізичних сил перед початком  нового етапу навчання. Щиро бажаємо всім випускникам знайти свою життєву стежину, а  головне – стати гідними громадянами нашої держави. Адже саме від ваших ідей,  творчості думки, працьовитості залежить майбутнє України, рідного краю.  Щасливої життєвої долі вам та вагомих успіхів!