СЕМІНАР ДЛЯ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ

Дата: 04.05.2018 14:44

Відповідно до Плану роботи управління організації роботи Головного управління ДФС у Херсонській області на II квартал 2018 року та з метою якісної організації та ведення підприємницької діяльності під час курортного сезону на Херсонщині 11 травня 2018 року об 11 год. 00 хв. Заплановано проведення семінару для платників податків Херсонської ОДПІ Головного управління ДФС у Херсонської області за участі керівного складу Головного управління ДФС у Херсонській області. Тема семінару: «Курортна Херсонщина 2018: працюємо тільки за податковими правилами».

Місце проведення заходу 11.05.2018: м. Скадовськ, вул. Олександрівська, 34 (актова зала Скадовської районної ради)

З метою якісної підготовки та проведення заходу, просимо повідомити платників податків про проведення семінару шляхом розміщення інформації  на ваших офіційних сайтах, та надіслати підтвердження на посилання розміщеної інформації на електрону адресу ks21.info@sfs.gov.ua

Ознайомитись з програмою семінару можна за посиланням - Програма проведення семінару для платників податків