МІЖШКІЛЬНА СПАРТАКІАДА ШКОЛЯРІВ

Дата: 14.04.2018 16:14

13.04.2018 року на базі Долинської ЗОШ відбувся футбольний турнір серед дівчат "Весна-2018". Участь у змаганнях з футболу взяли 4 збірні команди дівчат ЗЗСО Хрестівської с/р. Команди дівчат місцями демонстрували по справжньому цікаву гру, демонструючи майстерність у кожному епізоді. За результатами ігор та протоколів перше місце виборола команда дівчат ОНЗ"Хрестівська ЗОШ" на другому команда дівчат Долинської ЗОШ, третіми стали юні футболістки Шевченківської ЗОШ. Переможця турніру нагороджено кубком та грамотою, призерів змагань та кращих гравців в командах відзначено грамотами відділу освіти, молоді і спорту Хрестівської с/р. Вітаємо переможців з успіхом та бажаємо нових та вдалих стартів на обласному рівні.