ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ

Дата: 03.04.2018 14:51

Повідомлення про оголошення конкурсу

Хрестівська сільська рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на право оренди комунального майна – частини приміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини площею 28,10 кв.м. за адресою: вул. Шкільна, буд. 6 в с.Хрестівка Чаплинського району.

Вартість  орендованого приміщення, яке є частиною будівлі, за незалежною оцінкою виконаною станом на "28"  лютого  2018р. становить 49806,00 грн.

Цільове використання об'єкта оренди – розміщення аптеки з відпуском лікарських засобів в рамках урядової програми «Доступні ліки», за безкоштовними та пільговими рецептами.

Умови конкурсу на право укладення договору оренди :

1.Найбільший запропонований розмір місячної орендної плати за використання об'єкта порівняно зі стартовою орендною платою за базовий місяць розрахунку – 415,05грн.

2.Використання об'єкта оренди за цільовим призначенням .

3.Дотримання протипожежних норм експлуатації об'єкта оренди.

4.Утримання прилеглої території в належному санітарно-технічному стані.

5.Своєчасне проведення поточного ремонту. Роботи проводити  за згодою органу уповноваженого управляти майном.

6.Переможець конкурсу зобов'язаний укласти договір оренди протягом 15 календарних днів з моменту прийняття рішення  про надання в оренду майна.

7.Об'єкт передається в оренду без права передачі його суборенду.

8.Термін дії договору – 2 роки 11 місяців з подальшою пролонгацією згідно з чинним законодавством України за умови виконання орендарем всіх обов'язків за договором оренди.

Конкурс буде проведено  10 травня 2018 року в Хрестівській  сільській раді за адресою: вул. Центральна, буд.34 в с.Хрестівка  об  11.00 год.

Термін прийняття документів на конкурс – до 05 травня 2018 року.

Для участі в конкурсі учасник конкурсу подає на розгляд конкурсної комісії такі документи:

- заява з запропонованою ціною;

- копію свідоцтва про державну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності;

- копії установчих документів;

- свідоцтво платника податку або свідоцтво про сплату єдиного податку (копія);

- зобов’язання (пропозиції) щодо виконання умов конкурсу відображаються в бізнес-пропозиції);

Додаткова інформація за телефоном    0509174221