СМАК ПЕРЕМОГИ

Дата: 03.04.2018 14:23

З 31.03 по 01.04.2018 року  в парку "Херсонська фортеця" м.Херсона  відбулися змагання відкритого Кубку Центру туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді. Участь у змаганнях взяли 82 учасники в трьох вікових групах. Шевченківську ЗОШ І-ІІІ ступенів представили  2 команди (молодша та середня група).

У перший день змагань учасники долали дистанцію "Смуга перешкод" 1, 2 та 3 класі в залежності від вікового складу. Другий день змагань запамя'тався учасникам цікавим маршрутом кросс-походу, на якому було обладнано 13 технічних етапів. До суддівства змагань були залучені учасники обласного семінару-практикуму організаторів туристсько-краєзнавчих змагань та керівники команд зі спортивного туризму.

Підсумки змагань підводилися за результатами двох днів змагань.

Молодша група (2006 і молодші), І клас дистанції

( участь брали 10 команд )

І місце - гуртківці КЗ "ЦТКТУМ" ХОР, учні Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів ( Грушевий Андрій, Хименюк Андрій, Решетняк Валентина, Шульга Анастасія, керівник- Тертичний Іван Володимирович);
ІІ місце - гуртківці КЗ "ЦТКТУМ" ХОР, збірна (керівник Чекалдін В.Є., Кульчицький О.Є.);
ІІІ місце - гуртківці КЗ "ЦТКТУМ" ХОР, учні Першопокровської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Сидоренко Ю.В.).

Середня група (2003-2005 р.н.), ІІ клас дистанції

( взяли  участь  8 команд)

І місце - гуртківці КЗ "ЦТКТУМ" ХОР, учні Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (Шульга Георгій, Сучок Катерина, Смагін Віктор, Кошман Олександр, керівник- Тертичний Іван Володимирович);
ІІ місце - гуртківці кз "ЦТКТУМ" ХОР, (керівник Зажерило Р.Л.);
ІІІ місце - гуртківці кз "ЦТКТУМ" ХОР, (керівник Грабовська Л.С.);

Вітаємо юних спортсменів Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів та тренера Тертичного І.В.  з абсолютною перемогою!

В.С.Ліфінцев