Пройшов І етап  Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура» («Сокіл»).

Дата: 31.05.2017 15:48

23 травня 2017 року на базі Хрестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов І етап  Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура». Метою цієї гри є виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадської позиції, здорового способу життя, духовно багатої та фізично розвиненої особистості.

Переможцем І - етапу  гри «Джура-2017»  став рій Хрестівської ЗОШ, який посів почесне І місце, на другому місці рій Шевченківської ЗОШ, третіми стали юні джури Надеждівської ЗОШ.     Переможця  гри «Джура-2017» нагороджено Кубком та грамотою, призерів в загальнокомандному та особистому заліку нагороджено грамотами відповідних ступенів  відділу освіти, культури, молоді і спорту Хрестівської сільської ради. Змагання пройшли на належному рівні, завдячуючи організаційному комітету, головній суддівській бригаді та колективу працівників Хрестівської ЗОШ, які гостино зустрічали учасників військово-патріотичної гри «Джура» та почастували учнів «козацькою кашею».